Click Here
Pagrindinis Tinklaraštis Galerija Nuorodos Pradžiamoksliai Projektai
Pakeitimai Sekcijų Sistemoje 2012-09-22 09:22
Pataisyta keletas klaidų "sekcijų" navigacijoje. Informacija perkelta į Duom. bazę patogesniam tvarkymui.
Naujas Serveris 2012-09-17 16:57
Svetainė perkelta iš senojo puslapiai.lt serverio į naująjį sėkmingai. Buvo šiek tiek nesklandumų bet dabar jau viskas veika :)
Galerijos Pataisymas 2012-06-04 20:29
Po ilgo derinimo naudojant įvairius įrankius nemažai klaidų ir gedimų (bug'ų) pataisyta Galerijoje. Pataisytos klaidos į kurias įeina nuorodos į neegzistuojančius galerijos puslapius bei keletas galimų pažeidžiamumų. Įtrauktas klaidingų užklausų į neegzistuojančius galerijos puslapius registravimas norint palengvinti galimų klaidų šalinimą ateityje.
Svetainės Laužymas 2012-05-29 22:54
Jei šio įrašo paskelbino dienos metu apsilankėte mano svetainėje antrojoję dienos pusėje, tai galėjote pastebšti keletą sutrikimų, kurie vėliau buvo pašalinti. Buvo bandoma susudoroti su duom. bazės duomenimis ją bandant optinizuoti šalinant iš jos šiukšles. Tačiau duomenys neprarasti kaip matote, išskyrus komentarus kuruos esu ankščiau parašęs ir veiau sugalvojau ištrinti.
Atnaujinimai, atnaujinimai, atnaujinimai... 2012-05-24 20:39
Kaip matote svetainė yra tobulinama ir įgalinamos papildomos funkcijos bei taisomos klaidos. Viena iš naujų funkcijų tai skyrių palaikymas kurio deka ateityje bus galima grupuoti turinį į tam tikros tematikos grupes, jau įgalintas meniu ir dalinis nuorodų palaikymas nors ne visi puslapiai tam pritaikyti. Jei turinys nesikeičia keičiant skyrių vadinasi puslapis tam dar nepritaikytas. T.p. pataisyta keletas klaidų kalbų ir komentarų sistemoje.
Pagrindinio puslapio atnaujinimas 2011-11-21 01:00
Galerija ir Komentarai sutalpinti į korteles norint sutaupyti vietos puslapyje. Kortelių valdymui naudojama yra CSS ir JavaScript kodas.
Nereikalingų Įrašų pašalinimas 2011-05-27 23:44
Iš svetainės žurnalo pašalinti nereikalingi įrašai apie įvairius neesminius atnaujinimus. Numatytas galimas svetainės turinio papildymas ateityje.

Rašyti Komentarą

Get Your IP Instantly
Name:
Enter the text from the image below to the text field next to it (text is case sensitive):
Email:

Vardas:
Slaptažodis:

Įveskite tekstą pateiktą žemiau (Didž. ir Maž. raidės skiriasi):


Registruotis
English
Lietuviškai

RSS Feed
Bendras Turinys
Carmageddon
Programavimas
Technologija
Elektronika
Linux
Belekas
Svetaines Info

Apsilankymų Skaičiuoklė:
2085 puslapio lankytojų.
4731 viso lankytojų.
Detailed Statistics