Click Here
Pagrindinis Tinklaraštis Galerija Nuorodos Pradžiamoksliai Projektai
Svetaines piktogramos atnaujinimas 2021-10-26 22:04
Atnaujinta svetainės piktograma. Paveiksliukas parodantis piktogramos istoriją pateiktas žemiau.
Jau galite žaisti labai senas Minecraft versijas naudodami paleidimo programą kurią sukūrę „BetaCraft“ kūrėjų komanda 2021-10-22 10:25
Lenkų „BetaCraft“ kūrėjų komanda sukūrė naują žaidimo „Minecraft“ paleidimo programą kuri turi nemažą dalį senesnių Minecraft versijų jau nebepasiekiamų naudojant oficialią „Minecraft“ paleidimo programą. Daugiau informacijos apie tai rasite jų oficialoje svetainėje bei GitHub puslapyje. Kaip pavyzdžiui, „Minecraft Indev“ versijos ekrano nuotrauka pateikta žemiau.
Bleach Asylum svetainė perkelta į naują domeną, atnaujintas nuorodų puslapio įrašas. 2021-03-06 12:22
Domenas kurį Bleach Asylum svetainė naudoja buvo neseniai pakeistas. Svetanė buvo perkelta iš adreso bleachmyasylum.com į thebleachasylum.com ir visos nuorodos bei adresyno žymekliai nukreipiantys į senąjį domeną turi būti atnaujinti. Kaip informacija ateičiai, nauja nuoroda į svetainę yra https://www.thebleachasylum.com.
Nuorodų puslapio įrašas t.p. buvo atnaujintas. Dabar jis nukreipia į dabartinį domeną.
Kitas būdas yra naudoti naršyklės priedą senojo domeno nukreipimui į naują, aš naudoju priedą Redirector Firefox programai ir jis man tinkamiausias, naudojant šį priedą taisyklė ekrano nuortaukoje žemiau gali būti panaudota norint gauti panašų rezultatą.
Blogų interneto robotų blokavimas naudojant spąstus robotams (angl. bot trap) 2020-10-08 14:06
Norėdami užblokuoti blogus interneto robotus ignoruojančius robots.txt failą, galite pridėti spąstus robotams (angl. bot trap) į savo svetainę. Puslapis automatiškai blokuojantis lankytojų IP adresus būtų tinkamiausias.
Įrašas robots.txt faile ir paslėpta nuoroda į spąstus robotams turi būti pridėta norint kad funkcija veiktu nepriekaištingai. Dėl daugiau informacijos galite pažiūrėti puslapį anglų kalba https://www.juozas24.lt/source.php?file=bottrap.php.
Įrašas robots.txt turėtų atrodyti panašiai kaip pateiktas žemiau, kur bottrap.php yra bylos vardas skirtas robotų spartų scenarijui:
Disallow: /bottrap.php
Socialinio tinklo projektas atnaujintas 2020-05-19 17:09
Nauja svetainės tema, paveikslėlių įrašo funkcija jau veikia be problemų, "https" funkcija įgalinta. T.p. jau galima susikurti vartotojo sąskaitą, prisijungus nereikia vesti teksto iš paveikslėlio norint sukurti naują įrašą.
Naujas socialinio tinklo projektas 2020-05-18 00:15
Pradėjau kurti naują socialinio tinklo projektą, patalpintą svetainėje https://www.greenleaf.social, pagrindinė idėja - sukurti ką nors panašaus į tumblr, dabartinė stadija labai toli nuo realybės.
Google captcha nesamonės (1 Comments)2015-08-30 09:51
Bandant ieškoti apie captcha google paieškoje google pats meta man savo captcha tipo aš robotas. Ane "case sensitive captcha" negalima ieškoti :/
Pagalbiniai Atvaizdai Vaizduoklliui Derinti 2014-02-26 14:30
Šie paveikslai būtų naudingi kiekvienam, kuris norėtų suderinti savo vaizduoklį pasitelkiant pagalbinį atvaizdą.
Jie pateikti žemiau

Pagalbinis atvaizdas derinti Šviesumui/Gamai/Kontrastui

Pagalbinis atvaizdas ryškumo (aštrumo) (angl-sharpness) derinimui (1366x768 t. ekranas)

Skaityti toliau...
Xubuntu įkraunamo disko progresas: Interneto trigdžiai 2013-07-20 22:28
Po šiek tiek laiko aš pabandžiau iš naujo sukurti Ubuntu Linux įkraunamą diską pagal instrukcijas kaip iš įrašo kurį paskelbiau anksčiau. Po šiek tiek ieškojimo as pagaliau sužinojau kad byla /etc/resolf.conf nebuvo sukurta kai diskas užsikrovė.
Kaip rodoma ekrano nuotraukoje aukščiau, /etc/resolv.conf yra iš naujo sukuriamas įvykdant komandą sudo dhclient eth0 komandinėje eilutėje bet kai kurios problemų vis dar gali pasitaikyti.
Panaši problema yra aprašyta šiame puslapyje: https://bugs.launchpad.net/relinux/+bug/1045757
Keitimas: Šia problemą galima pataisyti pašalinant /etc/resolv.conf failą jei jis ten buvo bei prieš kuriant naują disko atvaizdą sukūrus simbolinią nuorodą į teisingą bylą naudojant chroot sąsają kaip parodyta žemiau.
Quote:
ln -nsf ../run/resolvconf/resolv.conf /etc/resolv.conf
Mirksiukas su dviem tranzistoriais 2012-11-27 18:25

Rašyti Komentarą

Get Your IP Instantly
Vardas:
Įveskite tekstą iš paveikslėlio į teksto lauką pateiktą žemiau (didž. ir maž. raidės skiriasi):
Captcha
Email:

Vardas:
Slaptažodis:

Įveskite tekstą pateiktą žemiau (Didž. ir Maž. raidės skiriasi):
Captcha


Registruotis
English
Lietuviškai

RSS Feed
Bendras Turinys
Animacija
Carmageddon
Programavimas
Technologija
Elektronika
Žaidimai
Linux
Belekas
Svetainės Naujienos

Apsilankymų Skaičiuoklė:
38 puslapio lankytojų.
116 viso lankytojų.
Detailed Statistics
Misceleanous Content